OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA ZWYKŁA 9 LUTEGO 2020 R.

V NIEDZIELA ZWYKŁA 9 LUTEGO 2020 R.

1. Bardzo serdecznie dziękuję Drogim Parafianom za dar otwartych drzwi i serc podczas tegorocznej kolędy. Dziękuję za wspólną modlitwę i wszelkie rozmowy na temat naszej parafii. Dziękuję za każde dobre słowo, a także każdy przygotowany posiłek i wyrażoną troskę o naszą wspólnotę. Dziękuję za każdy egzemplarz Pisma św. na stole, krzyż , wodę święconą oraz świece. Sprawozdanie z kolędy i roczne za rok 2019 w niedzielę 23 lutego.

2. W dzisiejszą niedzielę składka w kościele przeznaczona zostanie na cele gospodarcze. Za każdą złożoną ofiarę składam z całego serca serdeczne Bóg zapłać.

3. Wszystkim osobom rozbierającym bożonarodzeniowy wystrój naszej świątyni wyrażam serdeczne podziękowanie za pracę i poświęcony czas.

4. We wtorek 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Wspominamy NMP z Lourdes. W tym dniu Msza św. o godz. 11.00 w intencji wszystkich chorych i seniorów naszej parafii oraz tych którzy leczą, pielęgnują i opiekują się chorymi i starszymi. Podczas tej Mszy św. będzie udzielany sakrament chorych.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do M B Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego .

6. W niedzielę 23 lutego po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie dla rodziców dzieci , które przygotowują się do I Komunii św.

8. Bardzo serdecznie dziękuję Drogim Parafianom za dary na stół na plebanię.

9. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek od godz.9.00 do 10.00 i w środę od godz.19.00 do 20.00.

10. Bóg i Pan niech napełni nas odwagą i uczyni nas znakiem radości i pokoju dla wszystkich, których spotkamy.