Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


Życzenia Wielkanocne

          Drodzy Parafianie i Goście

Scenariusz jaki przyniosło życie na tegoroczne Święta Zmartwychwstania Pańskiego jest trudną i złożoną rzeczywistością. Nie możemy się odwiedzać , a nawet spotykać z najbliższymi. Epidemia nie pozwala nam na szersze i częste kontakty i może dlatego czas Tajemnicy Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa, będzie okazją dla nas wszystkich , osobistego spotkania się ze Zbawicielem w Misterium Paschalnym, spotkania się z Jezusem ,który pokonał śmierć i daje nam życie i nie pozwala tracić nadziei.
Niech Światło Zmartwychwstałego Pana przenika całą naszą codzienność i pozwala cieszyć się każdą chwilą jaką mamy. Niech Chrystus Zwycięzca śmierci, piekła i szatana obdarza Was moi Kochani swoją siłą, zdrowiem i wszelkim Błogosławieństwem 

 

    Ks. Andrzej Ziółkowski 

        Proboszcz 

Created by WhiteIt Michał Basiński