OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XX ZWYKŁA 16 SIERPNIA 2020 R.

NIEDZIELA XX ZWYKŁA 16 SIERPNIA 2020 R.

1. Dzisiejsza niedziela zgodnie z apelem Przewodniczącego KEP jest Dniem solidarności z mieszkańcami Bejrutu. Modlimy się w całej Polsce za żywe i zmarłe ofiary tragedii. Możemy również złożyć ofiarę do puszek przed kościołem dla wszystkich poszkodowanych.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

3. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w środę tylko wieczorem od 19.00 do 20.15

4. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego .

5. Dożynki Archidiecezji Gnieźnieńskiej odbędą się w Margoninie 6 września. Początek o godz.14.00. Natomiast nasze dziękczynienie Panu Bogu za tegoroczne żniwa odbędzie się 23 sierpnia o godz.11.00 w naszej świątyni.

6. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.

7. W ubiegłą niedzielę ofiary na spłatę nowego dachu wyniosły 3tys. 123zł. i 40 gr. Bardzo serdecznie dziękuję za indywidualne ofiary złożone w biurze parafialnym na ten cel. Za wszystkie złożone ofiary, za dar Waszych serc składam serdeczne Bóg zapłać.

8. Bardzo serdecznie dziękuję panu Jackowi Wolskiemu za pomoc przy koszeniu trawy oraz pani Magdzie i Michałowi z Czechowa.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za otrzymane dary na stół na plebanię.

10. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu.

11. Do wieczności Pan Bóg powołał; śp. Lidię Bartz l.70 zam. w Marysinie – pogrzeb w czwartek o godz.10.00 i śp. Edwarda Budzyńskiego l.74 zam. w Niechanowie przy ul. Jasnej – pogrzeb w czwartek o godz.13.00. Dobry Jezu…

12. Niech Bóg będzie z nami i błogosławi wszystkie nasze poczynania w tym kolejnym tygodniu: czas wakacji i czas pracy