Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


Październik miesiącem Różańca

Od czwartku 1 października rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe ku czci MatkiBożej Różańcowej. Razem z Maryją i Jej Synem będziemy rozważali tajemnice ich życia i powierzali Im nasze życiowe intencje. Nabożeństwa różańcowe będą o godz.17.30, a w niedzielę o godz.14.30.
Każdego dnia inna grupa, będzie prowadziła różaniec.
Różaniec jest jedną z najbardziej popularnych modlitw na świecie. Jest uznawana za niezrównany sposób przeżywania wiary w żywej łączności z Maryją, wraz z którą wędrujemy w różańcowych rozważaniach po drogach tajemnic naszego odkupienia. Modlitwa różańcowa, według objawień maryjnych ma wielką siłę. Trudno się dziwić, że w naszych trudnych czasach Papież Franciszek sięga po to „oręże”, zachęcając nas do rozpoczęcia różańcowej kampanii modlitewnej.

 

 

Created by WhiteIt Michał Basiński