Ogłoszenia XV Niedziela zwykła

NIEDZIELA XV ZWYKŁA 9 LIPCA 2022 R.

1. Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na konserwację i malowanie wieży i dachu drewnianego kościoła oraz elewacji. Bardzo serdecznie dziękuję Drogim Parafianom i Gościom za każdą złożoną ofiarę na ten cel.
2. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Niechanowie i pracownikom za umożliwienie skorzystania z noclegu pielgrzymom udającym się na Jasną Górę z Diecezji Koszalińsko- Kołobrzeskiej.

3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
5. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w środę.
6. Od soboty 16 lipca będzie mnie zastępował przez kilka dni Ks. Leszek Zych syn naszej parafii.
7. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Chętnych parafian zapraszam w piątek o godz.9.00.
10. Bóg zapłać za dary na stół na plebanię.

Niech Bóg napełni nas błogosławieństwem, niech błogosławi wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach. Niech błogosławi wszystkim rolnikom, ogrodnikom, pszczelarzom, sadownikom.