Ogłoszenia XXIV Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXIV ZWYKŁA 11 WRZEŚNIA 2022 R.

1. Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na spłatę konserwacji i malowania drewnianego kościoła. Za każdą złożoną ofiarę w kościele i te indywidualne, a także modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej składam serdeczne Bóg zapłać.
2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Wychowania – Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców.
3. W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w czwartek wspominamy Matkę Bożą Bolesną.
4. 17 września 1939 roku, Armia Czerwona bez wypowiedzenia wojny zaatakowała Polskę i przekroczyła granice naszej Ojczyzny. W tym Dniu, obchodzimy Dzień Golgoty Wschodu. Módlmy się za
wszystkich, którzy wtedy zginęli w walce o wolność naszej Ojczyzny.
5. W przyszłą niedzielę 18 września po Mszy o godz.11.00 spotkanie w kościele dla rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św.
6. Dzieci z klas drugich i trzecich odbierają po Mszy św. tzw. ziarno z Ewangelią i zadaniem apostolskim do rozwiązania.
7. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św. o godz. 18.00.
8. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.
9. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. Chętnych parafian do sprzątania kościoła zapraszam w piątek o godz.9.00.
10. Bóg zapałać za wszystkie otrzymane dary na stół na plebanię.
11. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Anastazję Trzaskawka l.81 zam. przy ul. Brzozowej. Pogrzeb we wtorek 13 września o godz.11.30.
12. Bóg zawsze wychodzi i szuka naszych zagubionych serc. On szuka każdego z nas. Pozwólmy Bogu działać w nas i otwierajmy się na Jego Miłość i Miłosierdzie.