Ogłoszenia XXXIII Niedziela zwykła

1. Bardzo serdecznie witam w imieniu naszej wspólnocie parafialnej Ojca Grzegorza Kamińskiego Misjonarza Świętej Rodziny, który przez tydzień misji świętych, będzie naszym przewodnikiem duchowym, abyśmy odkrywali swoje chrześcijaństwo, swoją wiarę i godnie przygotowali się na przyjęcie Matki Bożej w Jej Jasnogórskim Wizerunku. Módlmy się o dary Ducha Świętego dla Ojca Misjonarza. Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w tych misyjnych ćwiczeniach duchowych. Niech nikogo nie zabraknie w tym Bożym czasie refleksji nad naszym życiem i wiarą.
2. Dzisiejsza składka w kościele przeznaczona zostanie na spłatę konserwacji drewnianej części naszego kościoła.
3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom Mszy św. za Ojczyznę i wspólną modlitwę o pomyślność dla naszego Narodu i pokój na Ukrainie.
4. W piątek z Ojcem Misjonarzem udamy się do chorych ze spowiedzią i Komunią świętą od godz.11.00, proszę o zgłaszanie chorych i seniorów, którzy chcieliby spotkać się z Ojcem Misjonarzem.
5. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w tym tygodniu, będą w piątek i sobotę z Ojcem Misjonarzem o godz.19.30 w kościele.
6. W piątek po wieczornej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
7. Ubieranie i dekoracje naszych ulic i wiosek oraz trasy przejazdu Matki Bożej rozpoczniemy w najbliższą środę. Spotkanie Państwa Sołtysów i Rady Duszpasterskiej w Niedzielę 20 listopada o godz. 17.00 na plebanii.
8. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne ze względu na misje parafialne, które dzisiaj rozpoczynamy.
10. Serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię.
11. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.