Ogłoszenia XXI Niedziela zwykła

27 SIERPNIA 2023 R.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz.14.00 będziemy dziękować Panu Bogu za dar tegorocznych plonów. Nie będzie Mszy św. o godz.15.00.
2. Bogu niech będą dzięki za czas wakacji i urlopów, za szczęśliwe powroty do domów za zdrowie i Bożą Opatrzność czuwającą nad nami.
3. Dzisiaj o godz. 23.40 zbiórka uczestników pielgrzymki do Bawarii i Włoch. Prosimy o modlitwę i obiecujemy w miejscach świętych również modlić się za Parafian i Gości.
4. Gdyby była potrzebna pomoc duszpasterska, to bardzo proszę o kontakt z Ks. Proboszczem z Kędzierzyna.
5. W piątek 1 września przypada 84 rocznica wybuchu II Wojny światowej. Pamiętajmy o modlitwie za wszystkie ofiary tej wojny i prośmy Boga o pokój na świecie szczególnie na Ukrainie.
6. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz.16.00, co pół godziny Komunia św.. W I piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy św. o godz.18.00, a w I sobotę różaniec o godz.17.30 prowadzony przez Żywy Różaniec.
9. Odwiedziny chorych będą 8 i 9 września.
10. W niedzielę 3 września odpust ku czci Matki Bożej w Ostrowite Prymasowskim.
11. Przedstawiciel Biura Administracji Cmentarza, będzie miał dyżur w biurze naszej parafii w pierwszy piątek miesiąca od godz.15.30 do 16.30.
13. Bóg zapłać za dary na stół na plebanię.
14. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie świątyni.