Ogłoszenia parafialne 12 Sierpnia 2018r.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

1. Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na remont naszej świątyni. Za każdą złożoną ofiarę z całego serca składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. We wtorek wspominamy św. Maksymiliana Marię Kolbego.
  3. W środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św., będą celebrowane według porządku niedzielnego o godz.8.30, 11.00 i 15.00. Podczas każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  4. 15 sierpnia to również Święto Wojska Polskiego i rocznica Cudu nad Wisłą.
  5. W przyszłą niedzielę 19 sierpnia zapraszam wszystkie dzieci z naszej parafii na popołudniowe spotkanie wakacyjne o godz.17.00 przed plebanię i salki parafialne. Będą liczne atrakcje między innymi dmuchane zamki i zjeżdżalnie, kolorowanie włosów ,będzie wata cukrowa, frytki , lody , napoje, popcorn . Dla dzieci wszystko będzie bezpłatnie. Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkie dzieci zapraszam wraz z rodzicami.
  6. W przyszłą niedzielę Msza św. odpustowa ku czci św. Rocha w Kędzierzynie o godz.12.00.
  7. Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa z całej naszej Gminy odbędzie się 26 sierpnia o godz.14.00 w naszej świątyni. Nie będzie mszy św. o godz.15.00. Intencja z tej Mszy św. będzie odprawiona w Niedzielę 2 września o godz.15.00
  8. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu.
  9. Spotkanie pielgrzymów udających się do Lourdes w piątek 17 sierpnia o godz.19.00 w kościele.