Ogłoszenia parafialne 9 września 2018 r.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

1.Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Wychowania – Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców.

2.Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na remont naszej świątyni. Za każdą złożoną ofiarę, a także modlitwę w intencji naszej wspólnoty składam serdeczne Bóg zapłać.

3.We Wtorek 11 września niecodzienna Uroczystość parafialna związana

z Ks. Dziekanem Janem Szlachtą naszym proboszczem w latach 1929 do chwili aresztowania 26 sierpnia 1940 roku. Zginął w Dachau 11 września 1941.  Program uroczystości(osobna karta z programem). Serdecznie Gości i Drogich Parafian zapraszam. „Historia to fundament przyszłości” mówił Św. Jan Paweł II.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego

6. W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

7. Spotkanie wszystkich ministrantów i kandydatów w piątek o godz.16.30 w kościele.

9. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.