Ogłoszenia parafialne 30 września 2018 r.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

1. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne tylko w poniedziałek
  2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po mszy św.
  3. Od jutra 1 października rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe ku czci Matki Bożej Różańcowej. Razem z Maryją i Jej Synem będziemy rozważali tajemnice ich życia i powierzali Im nasze życiowe intencje. Nabożeństwa różańcowe będą o godz.17.30, a w niedzielę o godz.14.30.
    Każdego dnia inna grupa, będzie prowadziła różaniec. W tym tygodniu w poniedziałek proszę dzieci ze Szkoły Podstawowej klasy 5 i 6, we wtorek proszę klasy Gimnazjalne oraz 7 i 8 klasy Szkoły Podstawowej, w środę Żywy Różaniec, w czwartek proszę ministrantów , w piątek Szkoła Podstawowa klasy od 1do 4.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek po wieczornej mszy św. modlitwa o powołania do służby Bożej. W piątek od godz.16.00 okazja do spowiedzi świętej. Będzie spowiadał Ks. Paweł. Komunia święta będzie udzielana co pół godziny. Po wieczornej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W czwartek po Mszy św. o godz.18.00 spotkanie dla młodzieży klasy III Gimnazjum i klas 8 szkoły Podstawowej w celu omówienia przygotowania do sakramentu bierzmowania . Natomiast rodziców tej młodzieży zapraszam na spotkanie 7 października po Mszy św. o godz.15.00 w kościele.
  6. W przyszłą niedzielę 7 października na Mszy św. o godz.11.00 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
  7. Już dzisiaj serdecznie zapraszam w niedzielę 14 października na uroczystą Mszę św. o godz.15.00 z okazji 40 rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową . Podczas Mszy św. będzie śpiewał Zespół z Ukrainy Anielskie Głosy, który po Eucharystii wykona koncert pieśni. Wszystkich Drogich Parafian i Gości serdecznie zapraszam.
  8. Bardzo serdecznie dziękuję za otrzymane dary na stół na plebanię.
  9. Prawdziwa wiara to czynienie dobra w codziennym życiu, to unikanie zła i okazji do grzechu. Wybierać Boga to wybierać prawdziwe życie w „Duchu i Prawdzie”