OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA 24 LISTOPADA 2019 Roku

1. Dzisiaj już ostatnia niedziela w cyklu roku liturgicznego w Kościele.

Na zakończenie roku liturgicznego oddajemy cześć Chrystusowi Królowi Wszechświata.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

3. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy w Kościele Adwent – czas, który ma nas przygotować do Świąt Bożego Narodzenia, do naszego spotkania ze Zbawicielem. Wkroczmy w kolejny rok życia w liturgii i przez liturgię Kościoła bogatsi o doświadczenia roku mijającego.

5. Serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię.

6. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Andrzeja Ap. w Kędzierzynie. Msza św. odpustowa o godz.12.00

7. Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom , które zapisały się do Dziecięcego Żywego Różańca i stanowią Róże Fatimską. Proszę też rodziców o wsparcie w modlitwie różańcowej swych dzieci.

8. Pozwólmy Jezusowi Chrystusowi, Królowi Miłości, podbić nasze serca i dajmy się Jemu prowadzić przyjmując Boże błogosławieństwo.