OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU 1 GRUDNIA 2019 R.

1. Dzisiaj odpust parafialny w Kędzierzynie ku czci św. Andrzeja Apostoła. Msza św. o godz.12.00.

2. Wzorem świętego i radosnego oczekiwania jest dla nas Matka Najświętsza. Nasze uczestniczenie we Mszy św. roratnej niech będzie tego wyrazem. RORATY w naszej parafii codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, I piątek miesiąca i I sobota. W czwartek po wieczornej Mszy św. modlitwa o powołania do służby Bożej, a w piątek spowiedź od godz.15.30. Ks. Paweł będzie spowiadał od godz.16.00, a w sobotę różaniec o godz.17.30

1. W przyszłą niedzielę w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

2. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Przed świątynią, będzie można złożyć ofiarę na pomoc dla Katolików i Kościoła na Wschodzie.

1. Opłatki wigilijne i świece Caritas na pomoc dzieciom w cenie: duża świeca 13 zł. , mała świeca 7 zł. będzie można nabywać od przyszłej niedzieli w zakrystii.

1. Odwiedziny chorych będą bliżej Świąt Bożego Narodzenia

1. W przyszłą drugą niedziele miesiąca składaka w kościele zostanie przeznaczona na spłatę naszych remontów.

1. Polecam Przewodnik Katolicki

1. Bardzo dziękuję wszystkim za złożone życzenia z okazji św. Andrzeja, te grupowe i indywidualne, kwiaty, prezenty i dary na stół, a przede wszystkim za modlitwę – z głębi serca składam serdeczne Bóg zapłać!

1. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Marię Chmielewską l.81 zam. przy ul. Miodowej. Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…

1. Niech Bóg błogosławi każdemu z nas cierpliwością i niech otworzy nam drzwi do swojego czasu oraz napełni nasze serca swoim światłem niosącym pociechę