OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA 25.12.2019R.

1. OGŁOSZENIA PARAFIALNE

„ Szukajmy Boga nie na wysokościach, ale na ziemi – w każdej chwili i w każdej naszej sprawie; pomoże nam w tym Maryja, która nie na wyniosłych ołtarzach Syjonu, ale w stajni – w żłobie położyła Dziecię Bogu – tak mówił Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński.
    Niech Święta Bożego Narodzenia pomogą nam w szukaniu i odnalezieniu Boga w każdej chwili naszego życia. Niech pomogą nam spotkać się z Nim pełnym miłości i dobroci , a Jego Światłość, która wszystko oświeca niech oświetla naszą codzienność, aby nikt z nas nie chodził w ciemności
    Szczęść Boże!

1. Dzisiaj dalsze Msze św. o godz. 8.30, 11.00 i 15.00

2. Serdecznie Dziękuję Drogim Parafianom, którzy włożyli tyle trudu i pracy w przygotowanie naszego Kościoła do Świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję bardzo panu Romanowi Dobrzyckiemu i panu Mariuszowi Plewie za zbudowanie tegorocznej szopki. Dziękuję Państwu Olejniczakom za ofiarowane choinki do kościoła oraz dziękuję panom za ustawienie choinek i ich dekorację panom Andrzejowi Macińskiemu , Leszkowi Andrzejewskiemu i Andrzejowi Kozaneckiemu. Dziękuję panu Tomaszowi naszemu organiście i kościelnemu za piękne przygotowanie naszej świątyni i obejścia na Święta. Wszystkim za dar pracy, pomocy i okazanego serca składam serdeczne Bóg zapłać!

3. Taca z pasterki przeznaczona zostanie na Fundusz Obrony Życia.

4. Serdecznie zapraszam dzieci na wspólny śpiew kolęd przy żłóbku jutro o godz.14.15

5. Jutro święto św. Szczepana I męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę. Składka w kościele przeznaczona zostanie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię – Bóg zapłać.

7. Od soboty 28 grudnia od godz. 10.00 rozpocznę odwiedziny duszpasterskie od miejscowości Niechanowo ul. Różana numery parzyste od nr 2 do 30 następnie w poniedziałek 30 grudnia ul. Różana numery nieparzyste 2 stycznia w czwartek ul. Różana od nr 32 do 52 , w piątek 3 stycznia Goczałkowo, a w sobotę 4 stycznia Mikołajewice

8. Bóg zapłać za wspólnotę Radości i Miłości, jaką stworzyliśmy przy Chrystusowym Ołtarzu i żłóbku upamiętniającego Narodziny Boga