OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ADWENTU 22 GRUDNIA 2019 R.

1. Najwspanialszym dla wszystkich dniem i wieczorem roku jest Wigilia. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech towarzyszy nam wspólna modlitwa, lektura Pisma św., dzielenie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd, a także udział we Mszy św. w Świętą Noc Bożego Narodzenia.

2. Pasterka w KOŚCIELE o godz. 24.00 – taca z pasterki zostanie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. W Uroczystość B o ż e g o N a r o d z e n i a pozostałe Msze św. jak w niedzielę.

3. W czwartek 26 grudnia święto św. Szczepana Pierwszego Męczennika. Składka w tym dniu przeznaczona zostanie na utrzymanie KUL-u. Godziny Mszy św. jak w niedzielę

4. Opłatki wigilijne można nabyć w zakrystii po Mszach świętych.

5. Bardzo serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię.

6. Polecam Przewodnik Katolicki podwójny numer z książeczką po 10 zł.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić w kościele Święto Świętej Rodziny.

8. Bóg zapłać za wspólne oczekiwanie na przychodzącego Pana, który pragnie obdarzyć nas miłością i swoim błogosławieństwem.