OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 8 MARCA 2020 R.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 8 MARCA 2020 R.

1. W dzisiejszą niedzielę przed Kościołem zbiórka ofiar na pomoc dla misjonarzy. Jest to dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Zebrane ofiary przeznaczone zostaną na wsparcie polskich misjonarzy głoszących Dobrą Nowinę w wielu krajach świata. Można też wspierać posługę misjonarzy poprzez wysłanie wiadomości SMS-owej – na numer 72032 o treści misje.

2. Dzisiejsza składka w kościele przeznaczona zostanie na nasze cele gospodarcze na kontunuowanie remontu starej weterynarii, która wymagała już budowlanej interwencji. Bardzo serdecznie dziękuję Parafianom za okazaną pomoc przy podjętych pracach.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W środę o godz.16.15 katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz.11.00 poświęcenie książeczek dzieciom, które w maju przystąpią do I Komunii św.

6. Na nabożeństwo ku czci męki Jezusa Chrystusa „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym zapraszam w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.15.

7. W piątek nabożeństwo D r o g i K r z y ż o w e j o godz.17.30

8. Polecam Przewodnik Katolicki .

9. Serdecznie dziękuję za dary ofiarowane na stół na plebanię.

Świat Duchowy jest najważniejszym światem dla człowieka , ponieważ bez niego przestaje prawdziwie żyć.