OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 MAJA 2020 R.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 MAJA 2020 R.

1. Dzisiejsza składka w kościele przeznaczona zostanie na spłatę położonego nowego dachu na tzw. starej weterynarii. Za każdą złożoną ofiarę na tacę , przekazaną na konto parafialne oraz indywidualnie z całego serca składam serdeczne Bóg zapłać.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym

3. W naszej parafii I Komunia św. została przeniesiona na 20 września o ile nie będzie żadnych przeciwskazań dotyczących epidemii.

4. Nabożeństwo majowe w dzień powszedni o godz.17.30. W piątek w połączeniu z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego, a w niedzielę o godz. 14.30.

5. W dniu 18 maja przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji pomyślmy o jakimś darze duchowym , oraz o szczególnym postanowieniu w podziękowaniu Panu Bogu za tak wielkiego Papieża – Polaka.

6. Bóg zapłać za otrzymane dary na stół na plebanię.

7. Módlmy się w naszych domach i rodzinach o ustanie epidemii oraz o tak bardzo potrzebny deszcz.

8. Niech Bóg ma w swojej opiece wszystkich zakażonych , przebywających na kwarantannie w domach i szpitalach