OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 3 MAJA 2020

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 3 MAJA 2020

1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy w kościele Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Zakonne i Misyjne

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z nabożeństwem majowym.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Nabożeństwo I czwartkowe w połączeniu z nabożeństwem majowym

4. W piątek uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego Patrona Polski

5. Nabożeństwo majowe w dzień powszedni o godz.17.30 , a w niedzielę o godz. 14.30. W piątek w połączeniu z nabożeństwem koronka do Miłosierdzia Bożego.

6. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca składka w kościele przeznaczona zostanie na założony dach na tzw. starej weterynarii. Za dotychczasowe złożone ofiary indywidualne i na konto serdecznie dziękuję i jestem bardzo wdzięczny za każdy złożony dar serca. W tym tygodniu ofiary wyniosły 750 zł.

7. W biurze parafialnym i w zakrystii można zamawiać wymienianki za zmarłych na drugie półrocze. Można je również przesłać na email parafii, albo złożyć na tacy w kościele. Czytane będą od przyszłej niedzieli.

8. Bóg zapłać za otrzymane dary na stół na plebanię.

Niech Bóg pełen miłości i dobroci prowadzi każdego z nas i ma wszystkich w swojej opiece.