OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII NIEDZIELA WIELKANOCNA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 24 MAJA 2020 R.

1. Z okazji przypadającego we wtorek Dnia Matki wszystkim Matkom z naszej parafii życzę łaski Bożej , Bożego Ducha przepełniającego wspaniałe powołanie jakim jest macierzyństwo. Niech Maryja Matka Boża ma wszystkie Mamy w swojej opiece i czuwa w każdy czas. Zmarłym Matkom niech Bóg uchyli nieba i da szczęście wieczne.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom Mszy św. w intencji 100 rocznicy urodzin Świętego Jana Pawła II. dziękuję delegacjom z Urzędu Gminy z Panem Wójtem, Radzie Duszpasterskiej i Ekonomicznej , Żywemu Różańcowi, Stowarzyszeniu Rodziców Ziemi Niechanowskiej , przedstawicielom Szkoły i składających indywidualnie kwiaty i znicze pod popiersiem Św. Jana Pawła II. Bardzo serdecznie dziękuję młodzieży szkolnej za przygotowaną w dzisiejszą niedzielę krótką prezentację o Św. Janie Pawle II , a także za przygotowane różne prace w domu, które można oglądać na stronie szkoły.
  3. Nabożeństwa majowe przed Mszą św. o godz.17.30. , a w niedzielę o godz.14.30
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z nabożeństwem majowym
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Zesłanie Ducha Świętego. Przypomnijmy sobie sakrament bierzmowania i jak współpracujemy z Duchem Świętym na co dzień.
  6. W tym roku do 7 czerwca do Uroczystości Trójcy Świętej obowiązuje termin spowiedzi i Komunii wielkanocnej
  7. Polecam Przewodnik Katolicki
  8. Bardzo serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię.
  9. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Krystynę Mikołajczak l.63 zam. przy ul. Nowej. Pogrzeb odbył się w piątek i śp. Janinę Głąbicką l.86 zam. w Goczałkowie – Msza św. pogrzebowa we wtorek o godz.11.00 . Dobry Jezu… Ks. Andrzej Ziółkowski Proboszcz