OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 31 MAJA 2020 R.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
31 MAJA 2020 R.

1. Z dniem 1 czerwca Ks. Arcybiskup Wojciech Polak znosi dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.
  2. Od 2 czerwca Nabożeństwa Czerwcowe po wieczornej mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.
  3. Jutro z okazji Dnia Dziecka zostanie odprawiona Msza św. rano o godz.8.30 za wszystkie dzieci z naszej parafii
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I- wsza sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św., o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. W piątek od godz. 16.00 okazja do spowiedzi i Komunii św., a po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe W sobotę o godz.17.30 różaniec i wymiana tajemnic różańcowych.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.11.00 zapraszam na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. Od lipca rozpocznę odwiedziny chorych
  8. Transmisja Mszy świętych i nabożeństw tylko w środę i w niedzielę dla chorych i nie mogących przyjść do Kościoła o godz.11.00
  9. W tym tygodniu zapadnie decyzja w jakiej formie będziemy obchodzili Uroczystość Bożego Ciała.