Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XIV ZWYKŁA 5 LIPCA 2020 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA XIV ZWYKŁA 5 LIPCA 2020 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. W piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

3. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.

4. W przyszłą niedzielę składka w kościele zostanie przeznaczona na spłatę dachu na budynku tzw. starej weterynarii. Bardzo serdecznie dziękuję Drogim Parafianom i Gościom za każdą złożoną ofiarę na ten cel.

5. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.

6. Bóg zapłać za dary na stół na plebanię.

7. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Wacława Makowskiego l.66 zam. przy ul. Jasnej- pogrzeb odbył się w środę ; śp. Jana Szulca l.74 zam. przy ul. Jasnej – Msza św. pogrzebowa we wtorek 7 lipca o godz.13.30 . Dobry Jezu…

8. Do 14 lipca będzie mnie zastępował Ks. Leszek Zych

9. Niech Bóg napełni nas błogosławieństwem, które nas uzdrowi, które pozwoli nam wzrastać i dojrzewać w wierze i miłości. Niech Bóg błogosławi wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach. Niech błogosławi wszystkim rolnikom ogrodnikom, sadownikom.

 

Ks. Andrzej Ziółkowski
Proboszcz

Created by WhiteIt Michał Basiński