Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XIII ZWYKŁA 28 CZERWCA 2020 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA XIII ZWYKŁA 28 CZERWCA 2020 R.

1. Dzisiaj modlimy się za Ojczyznę pamiętając o czerwcu 1956 roku i walkę o wolność i chleb oraz z racji dzisiejszych wyborów na urząd Prezydenta Polski.

2. W poniedziałek swoje imieniny obchodzi Ks. Paweł. Życzymy , aby św. Paweł wypraszał u Boga potrzebne łaski każdego dnia w tej Bożej posłudze kapłańskiej , Bóg darzył zdrowiem, prowadził go Duch Święty, a Matka Boża była wsparciem i wypraszała potrzebne łaski u swojego syna Jezusa Chrystusa.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania do Służby Bożej oraz o urodzaje, a w piątek spowiedź święta od godz.16.30. Co pół godziny okazja do Komunii św. , a po Mszy św. litania do Najświętszego Serca Jezusowego oraz koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. W I sobotę miesiąca różaniec Żywego Różańca i wymiana tajemnic różańcowych oraz Nowenna przed przybyciem Obrazu Matki Bożej do naszej Archidiecezji

6. Odwiedziny chorych będą bliżej odpustu parafialnego

7. Polecam Przewodnik Katolicki z książeczką 5 minut z Panem Bogiem

8. Dziękuję za przyniesione dary na stół na plebanię.

9. Od piątku 3 lipca do 14 lipca, będzie mnie zastępował Ks. Leszek Zych.

10. Błogosław nas Ojcze na kolejny tydzień naszego życia: czy to wakacyjnego, urlopowego czy wytężonej pracy, abyśmy byli zdrowi i cieszyli się zdrowiem.

Ks. Andrzej Ziółkowski
Proboszcz

Created by WhiteIt Michał Basiński