OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XVI ZWYKŁA 19 LIPCA 2020 R.

NIEDZIELA XVI ZWYKŁA 19 LIPCA 2020 R.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2. Do chorych udam się w środę od godz.12.00 w Niechanowie , a w piątek od godz. 8.30 do chorych poza Niechanowem

3. W piątek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego

4. W sobotę, będziemy przeżywać nasz Odpust Parafialny ku czci św. Jakuba Apostoła patrona Kościoła i naszej parafii. Sumę Odpustową o godz. 18.00 w intencji Parafian i Gości oraz Słowo Boże wygłosi
Ks. neoprezbiter Adam Piechowiak z parafii Kłeckiej. Serdecznie Drogich Parafian i Gości zapraszam do wspólnego dziękczynienia za dar tej parafii. Bardzo proszę do asysty liturgicznej i procesji naszych Strażaków, Młodzież i Panie do niesienia Feretronów i Różańca, dziewczynki do sypania kwiatków Panu Jezusowi, ministrantów , kandydatów.

5. Odpust parafialny to okazja do uzyskania darowania win za nie odpokutowane grzechy, to otwarcie nowej karty duchowego życia.

6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy się modlić za wstawiennictwem św. Krzysztofa za wszystkich kierowców i podróżujących oraz zostaną poświęcone pojazdy mechaniczne. Każdy z kierowców otrzyma pamiątkowy obrazek św. Krzysztofa. Ofiary złożone z tej okazji przeznaczone zostaną na środki transportu dla misjonarzy. Jest to ogólnopolska akcja pomocy misjom tzw. Miva –Polska.

7. W niedzielę o godz. 19.00 odpust parafialny w Powidzu ku czci św.
Anny

9. Z serca dziękuję za przyniesione dary na stół na plebanię.

10. W środę na godz.10.00 zapraszam chętnych parafian do pomocy przy sprzątaniu terenu wokół kościoła i cmentarza

11. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w środę od 9.00 do 10.00.

12. Błogosławieństwo Boga Wszechmogącego niech spocznie na nas, byśmy przez słowo niosące pomoc i uzdrowienie czynili słyszalnym Królestwo Boże.