OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XVII ZWYKŁA 26 LIPCA 2020 R.

NIEDZIELA XVII ZWYKŁA 26 LIPCA 2020 R.

1. Wczoraj na Mszy św. o godz. 18.00 modliliśmy się za całą naszą wspólnotę parafialną za wstawiennictwem św. Jakuba Apostoła patrona Kościoła i naszej parafii. Dzisiaj również powierzmy się św. Jakubowi, aby czuwał nad naszą parafią i każdym z nas

2. Pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę w 75 rocznicę Powstania Warszawskiego i módlmy się o pokój na świecie.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

4. W piątek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo różańcowe o godz.17.30 z wymianą tajemnic i nowenną przed przyjęciem w naszej Archidiecezji Matki Bożej Jasnogórskiej.

6. Biskupi zwracają się z gorącym apelem do wszystkich Rodaków, aby powstrzymali się w miesiącu sierpniu od alkoholu i wszelkich środków odurzających ze względu na własne dobro, dobro rodziny i dobro Polski.

7. W tym tygodniu biuro parafialne będzie nieczynne

8. Drogich Parafian proszę o modlitwę za mnie , ponieważ w poniedziałek udaję się do szpitala na zabieg dotyczący korekty mojego głosu.

10. Niech Bóg pozwoli nam błogosławić ten dzień uśmiechem, błogą myślą, naszym „tak”., byśmy byli błogosławieństwem dla wszystkich i potrafili żyć .