Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XVIII ZWYKŁA 2 SIERPNIA 2020 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
NIEDZIELA XVIII ZWYKŁA 2 SIERPNIA 2020 R.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom i Gościom za udział we Mszy św. odpustowej ku czci św. Jakuba Ap. , za wspólną modlitwę i przyjęcie Komunii św. za ofiarowane dary na stół. Dziękuję całej służbie liturgicznej z panem organistą i kościelnym. Dziękuję Strażakom za niesienie baldachimu, dziękuję straży za Poczet Sztandarowy i asystę. Dziękuję dzieciom tak pięknie sypiącym kwiatki i paniom niosącym feretron, dziękuję Żywemu Różańcowi za dar niesienia różańca. Wszystkim za dar serca i obecności składam serdeczne Bóg zapłać!

2. Bardzo serdecznie dziękuję tym Parafianom, którzy sprzątali na odpust parafialny teren przy kościele i cmentarzu.

3. Pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę i powstrzymajmy się w tym miesiącu od alkoholu i wołajmy o pokój na świecie i o ustanie pandemii.

4. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

6. W tym tygodniu przypada I czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek po wieczornej mszy św. nabożeństwo o powołania do służby Bożej, a w piątek spowiedź od godz. 17.00. Okazja do Komunii św. co pół godziny. W piątek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego i litania do Serca Jezusowego.

7. Polecam Przewodnik Katolicki.

8. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca składka gospodarcza na spłacenie naszych zobowiązań za nowy dach na starej weterynarii. W drugą niedzielę lipca zebraliśmy 3tys.678zł. i 60 groszy. Za każdą ofiarę złożoną na ten cel składam serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Andrzej Ziółkowski
Proboszcz

Created by WhiteIt Michał Basiński