OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XXIII ZWYKŁA 6 WRZEŚNIA 2020 R.

NIEDZIELA XXIII ZWYKŁA 6 WRZEŚNIA 2020 R.

1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz.11.00 spotkanie w kościele z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w środę rano i wieczorem.

3. W tym tygodniu próba dla dzieci przed Komunią św. w środę i w czwartek o godz.16.30

4. We wtorek tradycyjnie w dzień Narodzenia NMP poświęcenie w kościele na Mszy św. o godz.18.00 ziarna siewnego.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W naszym Dekanacie Witkowskim we wtorek rozpocznie się wizytacja parafii należących do dekanatu. Taka wizytacja Biskupa jest raz na 5 lat. Nasza parafia, będzie wizytowana 24 września. Cały dekanat w tym roku wizytuje Ks. Prymas.

7. W piątek 11 września spotkanie na Mszy św. o godz.18.00 dla kandydatów przygotowujących się do bierzmowania. Bierzmowanie odbędzie się 24 września 2020 roku podczas wizytacji naszej parafii przez Ks. Prymasa. Do bierzmowania przystąpi młodzież z I klas ponadpodstawowych.

8. W przyszłą niedzielę 13 września po Mszy św. o godz.15.00 spotkanie z rodzicami młodzieży , która przystąpi do sakramentu bierzmowania we wrześniu

9. W przyszłą niedzielę składaka w kościele zostanie przeznaczona na spłatę nowego dachu na tzw. starej weterynarii . Za każdą złożoną ofiarę, a także modlitwę w intencji naszej wspólnoty składam serdeczne Bóg zapłać.

10. Pani Teresa Jastrzębska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury przeszła z końcem sierpnia na emeryturę. W imieniu parafii bardzo serdecznie pragnę podziękować Pani Dyrektor za bardzo dobrą współpracę. Dziękuję za życzliwość i otwartość na nasze parafialne inicjatywy , że parafia mogła korzystać przy różnych okazjach i uroczystościach z GOK. Niech Bóg wynagrodzi za dobro swoimi dary i błogosławi każdego dnia.

11. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.

12. Bóg zapałać za wszystkie otrzymane dary na stół na plebanię.