OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA XXIV ZWYKŁA 13 WRZEŚNIA 2020 R.

NIEDZIELA XXIV ZWYKŁA 13 WRZEŚNIA 2020 R.

1. Dzisiejsza składka w kościele przeznaczona zostanie na spłatę dachu na tzw. starej weterynarii. Za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać. Bardzo serdecznie dziękuję za złożoną ofiarę na odnawiany ołtarz Matki Bożej.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz.15.00 spotkanie z rodzicami młodzieży ,która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

3. Kandydaci do bierzmowania w tym tygodniu mają spotkanie w czwartek o godz.18.00

4. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w środę rano i wieczorem

5. W czwartek 17 września 1939 roku, Armia Czerwona bez wypowiedzenia wojny zaatakowała Polskę. Zgodnie z radziecko-niemieckim porozumieniem zawartym w tajnym protokole paktu Ribbentrop-Mołotow, Armia Czerwona przekroczyła granice Polski. Módlmy się za wszystkich , którzy wtedy zginęli w walce o wolność naszej Ojczyzny.

6. W piątek św. Stanisława Kostki , patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam klasy ósme, ponieważ będzie to początek przygotowań do sakramentu bierzmowania.

7. Próby dla dzieci przygotowujących się I Komunii św. w poniedziałek, wtorek , w środę i czwartek o godz.16.30.

8. Spowiedź święta dzieci przed I Komunią św. w sobotę o godz.9.00. Natomiast rodziców , chrzestnych rodzeństwo i krewnych będziemy spowiadać w piątek od godz.19.00

9. Do sprzątania kościoła przed uroczystością I Komunii św. zapraszam rodziców w piątek od godz.15.30

10. W przyszłą niedzielę 20 września na Mszy św. o godz. 10.30 w naszym kościele przystąpi do I Komunia św. 31(trzydzieścioro jednoro dzieci). Zbiórka przed kościołem o godz.10.15.

11. Zbiórka wszystkich ministrantów w piątek o godz. 17.00 w kościele

12. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego