OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20 WRZEŚNIA 2020 ROKU

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20 WRZEŚNIA 2020 ROKU

1. W dzisiejszą niedzielę 20 września na Mszy św. o godz. 10.30 w naszym kościele przystąpi do I Komunii św. 31( trzydzieścioro jednoro) dzieci. Zbiórka przed kościołem o godz.10.15. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tych dzieci i ich rodzicach.

2. W Białym Tygodniu dzieci I komunijne przychodzą na Msze św. o godz.18.00 w poniedziałek , wtorek, środę i piątek. W środę rozdanie pamiątkowych obrazków i Pisma św.

3. Kandydaci do bierzmowania ze świadkami przychodzą do kościoła dzisiaj o godz.15.00 Spowiedź dla bierzmowanych i ich rodzin w środę od godz.19.00.

4. Zbiórka ministrantów w najbliższą środę o godz.17.00

5. Wizytacja naszej parafii przez Ks. Prymasa odbędzie się 24 września. Co pięć lat odbywa się taka wizytacja kanoniczna Biskupa w danej parafii. Plan wizytacji jest wywieszony w gablotce i w krypcie. Drogich Parafian szczególnie zapraszam do modlitwy na cmentarzu o godz.14.30 i koronce do miłosierdzia Bożego za zmarłych o godz.15.00 w kościele. Msza św. tzw. wizytacyjna o godz.17.30 z Pasterskim błogosławieństwem Ks. Prymasa dla całej naszej parafii. Podczas tej Mszy św. zostanie udzielony sakrament bierzmowania naszej młodzieży. Serdecznie Drogich Parafian zapraszam do wspólnej modlitwy.

6. Powrócił odnowiony ołtarz Matki Bożej do naszej świątyni, który zostanie poświęcony przez Ks. Prymasa w dniu wizytacji. O szczegółach renowacji powiem w przyszłą niedzielę.

7. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę na tacę w kościele w drugą niedzielę miesiąca. Zebrano 3tys.428 zł. ,45gr. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję.

8. Bóg zapłać za otrzymane dary na stół na plebanię.

9. W poniedziałek na godz.10.00 zapraszam chętnych parafian do prac porządkowych wokół świątyni , cmentarza i plebanii, aby jak najlepiej przygotować naszą parafię na wizytację Ks. Prymasa.