OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA 18 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

XXIX NIEDZIELA 18 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Składka w kościele przeznaczona zostanie na Dzieła Misyjne.

2. Przypominam o Nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.30 w dzień powszedni , a w niedzielę o godz.14.30. Każdego dnia wyznaczone grupy prowadzą różaniec.

3. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w łączności z różańcem.

5. W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i półroczne za naszych zmarłych. Czytanie wymienianek rocznych i półrocznych rozpoczniemy w tym roku 8 listopada przed Mszą św. o godz.8.30 . Można również składać wymienianki jednorazowe na kartkach, które znajdują się na stoliku w kościele. Wymienianki jednorazowe proszę składać w zakrystii i biurze parafialnym. Czytane będą od 2 listopada o godz. 17.30

6. W piątek nie będzie spotkania w kościele z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

7. Na prośbę parafian zwracam się do wszystkich porządkujących groby swoich zmarłych, aby pamiętać o grobach sąsiednich i czyszcząc swoje groby zachować kulturę sprzątania oraz śmieci proszę wyrzucać do pojemnika.

8. W ubiegłą drugą niedzielę miesiąca składka gospodarcza w kościele wyniosła 3tys.215 zł. i 35 zł. . Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Ofiarodawcom za te złożone ofiary na ten nasz cel jakim są dokonywane remonty , dziękuję za ofiary przesłane na konto parafialne jak i złożone w biurze parafialnym na odnowiony ołtarz Matki Bożej.

9. W naszych domach niech nie zabraknie modlitwy o ustanie epidemii i szybkie powstanie szczepionki i lekarstwa na koronawirusa, abyśmy jak najszybciej powrócili do normalnego życia

10. Polecam Przewodnik Katolicki

11. Serdecznie Bóg zapłać za ofiarowane dary na stół na plebanię.

12. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Mariolę Piątek l.62 zam. w Mikołajewicach . Pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu….

Ks.Andrzej Ziółkowski