Parafia Niechanowo

Parafia pw. 艣w. Jakuba Aposto艂a w Niechanowie ul. R贸偶ana 54. 62-220 Niechanowo

OG艁OSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYK艁A 15 LISTOPADA 2020 R.

OG艁OSZENIA PARAFIALNE
XXXII NIEDZIELA ZWYK艁A 15 LISTOPADA 2020 R.

1. Bardzo serdecznie dzi臋kuj臋 wszystkim uczestnikom Mszy 艣w. za Ojczyzn臋 i wsp贸ln膮 modlitw臋 o pomy艣lno艣膰 dla naszego Narodu.

2. W 艣rod臋 Nowenna do Matki Bo偶ej Nieustaj膮cej Pomocy . W tym dniu przypada wspomnienie B艂. Karliny K贸zk贸wny , Patronki Czystych Serc i Katolickiego Stowarzyszenia M艂odzie偶y.

3. W pi膮tek po wieczornej Mszy 艣w. Koronka do Mi艂osierdzia Bo偶ego

4. W drug膮 niedziel臋 miesi膮ca sk艂adka gospodarcza wynios艂a 1.520z艂. i 40gr. Bardzo serdecznie dzi臋kuj臋 za ka偶d膮 z艂o偶on膮 ofiar臋 na renowacj臋 o艂tarza Matki Bo偶ej .

5. Ze wzgl臋du na pandemi臋 spotka艅 z dzie膰mi przygotowuj膮cymi si臋 do I Komunii 艣w. jak i z m艂odzie偶膮 przygotowuj膮c膮 si臋 do bierzmowania nie b臋dzie , a偶 do odwo艂ania.

6. Polecam Przewodnik Katolicki

7. Serdecznie dzi臋kuj臋 za ofiarowane dary na st贸艂 na plebani臋.

8. Do wieczno艣ci Pan B贸g powo艂a艂 艣p. Czes艂awa Jerzewskiego l.90 zam. przy ul. Miodowej 鈥 pogrzeb odby艂 si臋 w pi膮tek i 艣p. Jaros艂awa Walerczaka l.54 zam. przy ul. Nowej- pogrzeb odby艂 si臋 w sobot臋. Dobry Jezu鈥

9. W przysz艂膮 niedziel臋 b臋dziemy obchodzi膰 Uroczysto艣膰 Jezusa Chrystusa Kr贸la Wszech艣wiata.

Ks. Andrzej Zi贸艂kowski

Created by WhiteIt Micha艂 Basi艅ski