OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 LISTOPADA 2020 R.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 LISTOPADA 2020 R.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom Mszy św. za Ojczyznę i wspólną modlitwę o pomyślność dla naszego Narodu.

2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy . W tym dniu przypada wspomnienie Bł. Karliny Kózkówny , Patronki Czystych Serc i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

3. W piątek po wieczornej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego

4. W drugą niedzielę miesiąca składka gospodarcza wyniosła 1.520zł. i 40gr. Bardzo serdecznie dziękuję za każdą złożoną ofiarę na renowację ołtarza Matki Bożej .

5. Ze względu na pandemię spotkań z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. jak i z młodzieżą przygotowującą się do bierzmowania nie będzie , aż do odwołania.

6. Polecam Przewodnik Katolicki

7. Serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię.

8. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Czesława Jerzewskiego l.90 zam. przy ul. Miodowej – pogrzeb odbył się w piątek i śp. Jarosława Walerczaka l.54 zam. przy ul. Nowej- pogrzeb odbył się w sobotę. Dobry Jezu…

9. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.