Parafia pw. 艣w. Jakuba Aposto艂a w Niechanowie ul. R贸偶ana 54. 62-220 Niechanowo

OG艁OSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYK艁A 8 LISTOPADA 2020 R.

OG艁OSZENIA PARAFIALNE
XXXII NIEDZIELA ZWYK艁A 8 LISTOPADA 2020 R.

1. Dzisiaj przed ko艣cio艂em , b臋dziemy mogli z艂o偶y膰 ofiar臋 na pomoc dla prze艣ladowanych chrze艣cijan na Bliskim Wschodzie.

2. Dzisiejsza sk艂adka w ko艣ciele przeznaczona zostanie na sp艂at臋 odrestaurowanego o艂tarza Matki Bo偶ej. B贸g zap艂a膰 za wszystkie ofiary przekazane indywidualnie i na konto parafialne w tym trudnym czasie dla nas wszystkich.

3. Z dzisiejsz膮 niedziel臋 zosta艂y czytane wymienianki roczne i p贸艂roczne. Jest jeszcze mo偶liwo艣膰 sk艂adania wymienianek.

4. W 艣rod臋 Nowenna do Matki Bo偶ej Nieustaj膮cej Pomocy .

5. W 艣rod臋 11 listopada o godz.11.00 zostanie odprawiona Msza 艣w. w intencji Ojczyzny w 102 rocznic臋 uzyskania niepodleg艂o艣ci. Serdecznie zapraszam do wsp贸lnej modlitwy za Ojczyzn臋. Pami臋tajmy w tym dniu o poleg艂ych i pomordowanych, za Polsk臋 i Wolno艣膰. Do udzia艂u we Mszy 艣w. zapraszam poczty sztandarowe. Pami臋tajmy te偶 o wywieszeniu naszych flag narodowych. Msze 艣w. w tym dniu o godz. 8.30 i 11.00

6. B贸g zap艂a膰 wszystkim . kt贸rzy podj臋li si臋 postu o chlebie i wodzie w intencji naszej Ojczyzny i Ko艣cio艂a

7. Biuro parafialne b臋dzie nieczynne. W sprawach pilnych prosz臋 o telefon, albo indywidualny kontakt.

8. Polecam Przewodnik Katolicki

9. B贸g zap艂a膰 za otrzymane dary na st贸艂 na plebani臋.

8. Ufajmy Bogu, bowiem B贸g 偶yje wraz z nami.

Ks. Andrzej Zi贸艂kowski

Created by WhiteIt Micha艂 Basi艅ski