Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU 29 LISTOPADA 2020 R.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
I NIEDZIELA ADWENTU 29 LISTOPADA 2020 R.

Wzorem świętego i radosnego oczekiwania jest dla nas Matka Najświętsza. Nasze uczestniczenie we Mszy św. roratnej niech będzie tego wyrazem. Ze względu na czas pandemii jaki przeżywamy RORATY w naszej parafii w tym wyjątkowym czasie będą w tygodniu w środę i piątek o godz. 18.00.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
{{

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca i I piątek miesiąca. W czwartek po wieczornej Mszy św. modlitwa o powołania do służby Bożej, a w piątek spowiedź od godz.16.30. , a po Mszy św. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca różaniec Żywego Różańca o godz.17.30

W przyszłą niedzielę przypada Dzień Modlitw za Kościół na Wschodzie. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na pomoc dla Katolików i Kościoła na Wschodzie.

Opłatki wigilijne i świece Caritas na pomoc dzieciom w cenie: duża świeca 14 zł. mała świeca 7 zł. można nabywać w zakrystii i biurze parafialnym.

Polecam Przewodnik Katolicki tym razem z książeczką 5 minut z Panem Bogiem

Serdecznie dziękuję za złożone ofiary indywidualne i przesłane na konto parafialne na odnowiony Ołtarz Matki Bożej . Serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię

Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Danutę Błaszak l.70 zam. przy ul. Jasnej. Pogrzeb odbył się w środę. Dobry Jezu ….

Niech Bóg błogosławi każdemu z nas cierpliwością i niech otworzy nam drzwi do swojego czasu oraz napełni nasze serca swoim światłem niosącym pociechę.

Ks. Andrzej Ziółkowski
Proboszcz

Created by WhiteIt Michał Basiński