Ogłoszenia XXVII Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXVII ZWYKŁA 3 PAŹDZIERNIKA 2022 R.

1. W środę Nowenna do M. B. Nieust. Pomocy w połączeniu z różańcem.
2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek modlitwa o powołania do Służby Bożej podczas różańca św. Natomiast w piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 15.00, co pół godziny Komunia św. Litania do Serca Pana Jezusa podczas różańca św.
3. W piątek dzień Matki Bożej Różańcowej 7 października na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie Różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17.30, a w niedzielę o godz.14.30. Każdego dnia inna grupa, prowadzi różaniec. W poniedziałek i wtorek klasy III, IV i V, a w piątek proszę klasy VI, VII i VIII, w środę Żywy Różaniec, a w czwartek proszę ministrantów.
5. Odwiedziny chorych w piątek od godz.9.00 wioski poza Niechanowem, a w sobotę chorzy w Niechanowie.
6. W przyszłą drugą niedzielę miesiąca składka gospodarcza w kościele zostanie przeznaczona na spłatę konserwacji i malowania naszego drewnianego kościoła. Bóg zapłać za dotychczasowe złożone ofiary na ten cel.
7. Po ponad 40 latach czeka naszą parafię wyjątkowe wydarzenie Nawiedzenie Matki Bożej w kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego. Przybędzie
Matka Boża, by wstawiać się za nami i wypraszać potrzebne łaski. Tam, gdzie pojawia się Matka Boża, zawsze dzieją się cuda. Już teraz proszę zagospodarujmy sobie czas na misje, które będą od 12 do 19 listopada i samo nawiedzenie 23/24 listopada. Szczegóły będą przesłane w planach dostarczonych do każdej rodziny. Otwórzmy się na dary, które Maryja dla nas wyprosi. Pomyślmy zatem o Przystrojeniu naszych domów, ulic by radość i piękno naszych serc były widoczne również na zewnątrz, a nawiedzenie stanie się wówczas świętem całej parafii oraz świadectwem żywej wiary. Dziękuje Radzie Parafialnej i wszystkich Paniom i Panom Sołtysom za już podjęta dzieła szycia proporczyków, flag i wystroju na wioskach. Mam nadzieję, że wielu Drogich parafian włączy się w to dzieło. Zostały też zamówione flagi, które będzie można nabyć do wystroju domu i trasy procesji – Matka Boża przybędzie do nas od strony ul. Miodowej, natomiast odprowadzenie będzie ul.
Długą w stronę Kędzierzyna.
8. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. Sprzątanie kościoła w piątek o godz.9.00.
9. Bardzo serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię.
10. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Alicję Majchrzak l.85 zam. w Goczałkowie
Pogrzeb w poniedziałek 3 października o godz.10.30 . Dobry Jezu…
Ks. Prob. Andrzej Ziółkowski