Ogłoszenia XXX Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXX ZWYKŁA 23 PAŹDZIERNIKA 2022 R.
1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w kościele Tydzień Misyjny pod hasłem: ”Będziecie Moimi świadkami ”. Taca w kościele przeznaczona zostanie na Fundusz Papieskich Dzieł Misyjnych.
2. Radni Parafialni i Państwo Sołtysi postanowili przez dwie niedziele tj. dzisiaj i 30 października zbierać przed kościołem ofiary przeznaczone na przygotowanie parafii na przyjęcie obrazu Matki
Bożej Częstochowskiej. Za zrozumienie i złożone ofiary na ten cel serdecznie dziękuję. Przed kościołem będzie można też nabyć chorągiewki do ubioru domu w cenie 5 zł.
3. Przypominam o Nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.30. Prowadzenie różańca przez grupy jak w ubiegłym tygodniu.
4. W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i półroczne za naszych zmarłych, które będą czytane od 6 listopada przed mszą św. o godz.8.30. Można również składać wymienianki jednorazowe na kartkach znajdujących się na stoliku przy ławkach. Wymienianki jednorazowe proszę składać w zakrystii i biurze parafialnym. Czytane będą od 2 listopada o godz. 17.30 podczas różańca.
5. 31 października w niedzielę w naszej parafii odbędzie się tzw. N O C Ś W I Ę T Y C H o godz. 19.00. Początek przy krzyżu na nowym cmentarzu, następnie w procesji udamy się na cmentarz przy kościele. Podczas procesji, będą stacje, przy których przypomnimy sobie sylwetki niektórych świętych. Wszystko zakończy się modlitwą w kościele i litanią do Wszystkich Świętych.
6. W dzień Wszystkich Świętych nabożeństwa będą miały następujący przebieg: Msza św. w kościele o godz. 8.30, następnie o godz.9.45 nabożeństwo za zmarłych na nowym cmentarzu. O godz.11.00 zostanie odprawiona msza św. na cmentarzu przy kościele i po mszy św. procesja żałobna ze stacjami za zmarłych. Nie będzie Mszy św. o godz.15.00.
9. Bardzo serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię.
10. Niech drogi Boże staną dla nas otworem i Boże cele staną się naszymi celami.