Ogłoszenia XXIX Niedziela zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy XXII „Dzień Papieski” pod hasłem Blask Prawdy. W tym dniu w całej Polsce zbierane są ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin ubogich i młodzieży z bardzo dobrymi wynikami w nauce. W naszej parafii taką zbiórkę przeprowadza młodzież przed kościołem. W naszej parafii mamy trzech stypendystów.
2. Przypominam o Nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.30 w dzień powszedni, a w niedzielę o godz.14.30. Każdego dnia wyznaczone grupy prowadzą różaniec.
3. We wtorek o godz.18.45 spotkanie Rady Duszpasterskiej i Państwa Sołtysów na plebanii.
4. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
5. W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i półroczne za naszych zmarłych. Czytanie wymienianek rocznych i półrocznych rozpoczniemy w tym roku 6 listopada przed Mszą św. o godz.8.30. Można również składać wymienianki jednorazowe na kartkach, które znajdują się na stoliku w kościele i na bocznych ołtarzach. Wymienianki jednorazowe proszę składać w zakrystii i biurze parafialnym. Czytane będą od 2 listopada o godz. 17.30.
7. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny. Składka w kościele przeznaczona zostanie na Dzieła Misyjne.
8. Radni Parafialni i Państwo Sołtysi postanowili przez dwie niedziele tj. 22 i 30 października zbierać przed kościołem ofiary przeznaczone na przygotowanie parafii na przyjęcie obrazu Matki Bożej
Częstochowskiej. Za zrozumienie i złożone ofiary na ten cel z góry dziękuję.
9. W ubiegłą drugą niedzielę miesiąca składka gospodarcza w kościele wyniosła 3tys. 898. i 25 gr. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Ofiarodawcom za złożone ofiary w kościele i indywidualnie na konserwację naszego drewnianego kościoła.
10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Sprzątanie świątyni w piątek o godz.9.00.
12. Serdecznie Bóg zapłać za ofiarowane dary na stół na plebanię.
Niech Pan Jezus prowadzi nas drogami światła Bożego, abyśmy zawsze pamiętali, że Bóg jest jedyną i najważniejszą drogą naszego życia.