Ogłoszenia XXXII Niedziela zwykła

1. Z dzisiejszą niedzielą zostały czytane wymienianki roczne i półroczne. Jest jeszcze możliwość składania wymienianek.
2. W poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W środę o godz. 16.15 katecheza parafialna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
5. W piątek 11 listopada o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny w 104 rocznicę uzyskania niepodległości. Po Mszy św. udamy się pod pomnik naszych Bohaterów, którzy
walczyli za wolną Ojczyznę. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za Ojczyznę. Pamiętajmy w tym dniu o poległych i pomordowanych, za Polskę i Wolność. Do udziału we Mszy św.
zapraszam poczty sztandarowe. Pamiętajmy też o wywieszeniu naszych flag narodowych. Msze św. w tym dniu o godz. 8.30 i 11.00.
6. Od soboty wieczór rozpoczną się w naszej parafii tygodniowe Misje Święte. Poprowadzi misje Ojciec Grzegorz Kamiński Misjonarz Świętej Rodziny. Plan Misji jest podany wraz z planem nawiedzenia Obrazu Matki Bożej na folderach. Państwo Sołtysi i Radni Parafialni rozprowadzają po domach ten plan. Bardzo proszę o zapoznanie się z nim i skorzystanie z tych misyjnych ćwiczeń duchowych.
7. Ofiary zbierane przed kościołem przez Sołtysów i radnych Parafialnych, rozprowadzane chorągiewki i ofiary z ul. Słonecznej, Radosnej i Kwiatowej przyniosły sumę 2tys. 985 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie złożone ofiary na ten cel. Przed kościołem można nabyć małe flagi do dekoracji domów biało-czerwone, żółto – białe i niebiesko-białe po 6 zł. i większe po 16 zł.
8. W przyszłą niedzielę składka w kościele na nasze cele gospodarcze, na spłatę konserwacji naszego drewnianego kościoła.
9. Bóg zapłać za otrzymane dary na stół na plebanię.
10. Ufajmy Bogu, bowiem Bóg żyje wraz z nami.