Ogłoszenia III Niedziela Adwentu

III NIEDZIELA ADWENTU 11 GRUDNIA 2022 R.

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz.11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy św. o godz.15.00.

2. W dzisiejszą niedzielę o godz.15.00 zostanie odprawiona Msza św. za wszystkich małżonków z naszej parafii i również gości. Msza św. będzie połączona z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz specjalnym błogosławieństwem na zakończenie Mszy św. i pamiątkowym obrazkiem z modlitwą za rodziny. Bardzo proszę małżonków, aby tym razem byli obok siebie, co ułatwi odnowienie. Słowo Boże wygłosi Ks. dr Hubert Wiśniewski odpowiedzialny za duszpasterstwo małżeństw i rodzin w naszej archidiecezji.
3. Dzisiaj w drugą niedzielę miesiąca składka w kościele zostanie przeznaczona na spłatę konserwacji drewnianego kościoła. Za każdą złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
4. RORATY w tym tygodniu od poniedziałku do piątku o godz.18.00.
5. Opłatki wigilijne i świece Caritas na pomoc dzieciom w cenie: mała świeca 8 zł. duża świeca 18 zł. można nabyć w zakrystii i u Radnych przy wyjściu z kościoła.
6. Spowiedź Adwentowa będzie w naszej parafii w piątek 16 grudnia: od godz. 11.00 do 12.00 – od 15.30 do 17.00 i dalsza spowiedź od 19.00 do 20.00.
7. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne tylko w poniedziałek.
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Chętnych parafian zapraszam do sprzątanie w tym tygodniu w sobotę o godz. 9.00.
9. Do chorych udam się z Panem Jezusem w poniedziałek 18 grudnia od 9.00 wioski poza Niechanowem, a później chorych w Niechanowie od godz.12.00.
10. Dziękuję za dary na stół na plebanię.
12. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Mariannę Orkowską l. 94. zam. w Arcugowie – Pogrzeb odbył się w sobotę i śp. Stefanię Ruszkiewicz l. 87 zam. w Goczałkowie. Pogrzeb w poniedziałek o godz.11.30. Dobry Jezu…
13. Niech Światłość Pana nas prowadzi po drogach i ścieżkach Adwentowego czuwania.