Ogłoszenia IV Niedziela Adwentu

IV NIEDZIELA ADWENTU 18 GRUDNIA 2022 R.

1. Jutro odwiedziny chorych i Seniorów wioski poza Niechanowem od godz.9.00, następnie w Niechanowie od godz. 12.00.
2. We wtorek na godz. 9.00 zapraszam Parafian do pomocy przy ustawianiu stajenki betlejemskiej w naszej świątyni.
3. Msze św. roratnie będą w tym tygodniu od poniedziałku do środy.
4. Najwspanialszym dla wszystkich dniem i wieczorem roku jest Wigilia. Zadbajmy o tradycyjną, chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech towarzyszy nam wspólna modlitwa, lektura Pisma św., dzielenie się opłatkiem i wspólny śpiew kolęd, a także udział we Mszy św. w Świętą Noc Bożego Narodzenia.
5. Pasterka w KOŚCIELE o godz. 24.00 – taca z pasterki zostanie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. W Uroczystość B o ż e g o N a r o d z e n i a Msze św. w porządku niedzielnym.

6. Opłatki wigilijne oraz świece można nabywać w zakrystii.
7. W drugą niedzielę miesiąca składka na cele gospodarcze wyniosła 3tys.756zł. i 48gr.
8. Bardzo serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię.
9. Polecam Przewodnik Katolicki
10. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. W tym tygodniu proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła w piątek o godz.9.00.
11. Bóg zapłać za wspólne oczekiwanie na przychodzącego Pana, który pragnie obdarzyć nas miłością i swoim błogosławieństwem.