Ogłoszenia V Niedziela zwykła

V NIEDZIELA ZWYKŁA 5 LUTEGO 2023 R.

1 Wszystkim osobom Paniom i Panom rozbierającym bożonarodzeniowy wystrój naszej świątyni składam serdeczne podziękowanie za pracę i poświęcony czas.
2 W środę po Mszy św. Nowenna do M B Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
3 W sobotę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. Wspominamy NMP z Lourdes. W tym dniu módlmy się za wszystkich chorych i seniorów naszej parafii oraz tych którzy leczą,
pielęgnują i opiekują się chorymi i starszymi.
4 Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w poniedziałek i środę od godz.9.00 do 10.00.
5 W przyszłą niedzielę składka w kościele przeznaczona zostanie na cele gospodarcze. Za każdą złożoną ofiarę z serca składam serdeczne Bóg zapłać.
6 Polecam Przewodnik Katolicki.
7 Bardzo serdecznie dziękuję Drogim Parafianom za dary na stół na plebanię.
8 Plan kolędy według planu podanego w ubiegłą niedzielę.
9 Bóg i Pan niech napełni nas odwagą i uczyni nas znakiem radości i pokoju dla wszystkich, których spotkamy.