Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


Ogłoszenia VI Niedziela zwykła

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12 LUTEGO 2023 R.

1. Bardzo serdecznie dziękuję Drogim Parafianom za dar otwartych drzwi i serc podczas tegorocznej kolędy, która odbyła się po dwóch latach przerwy w domach Parafian.
Dziękuję za wspólną modlitwę i wszelkie rozmowy na temat naszej parafii, na temat nawiedzenia obrazu i misji św. Dziękuję za każde dobre słowo, a także każdy przygotowany posiłek i wyrażoną troskę o naszą wspólnotę. Dziękuję za każdy egzemplarz Pisma św. na stole, krzyż, wodę święconą oraz świece, a przede wszystkim za obecność oraz za wszystkie złożone ofiary podczas kolędy. Dziękuję ministrantom za czas ich kolędowania i godnego religijnego zachowania.
2. W dzisiejszą niedzielę składka w kościele przeznaczona zostanie na cele gospodarcze. Za każdą złożoną ofiarę składam z całego serca – serdeczne Bóg zapłać.
3. W środę po Mszy św. Nowenna do M B Nieustającej Pomocy, a w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.
4. W Środę Popielcową 22 lutego po Mszy św. o godz.18.00 spotkanie dla rodziców dzieci , które przygotowują się do I Komunii św.
5. Polecam Przewodnik Katolicki.
6. Bardzo serdecznie dziękuję Drogim Parafianom za dary na stół na plebanię.
7. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w poniedziałek od godz. 9.00 do 10.00 i w środę od godz. 19.00 do 20.00.

Bóg i Pan niech napełni nas odwagą i uczyni nas znakiem radości i pokoju dla wszystkich, których spotkamy.

Created by WhiteIt Michał Basiński