Parafia Niechanowo

Parafia pw. św. Jakuba Apostoła w Niechanowie ul. Różana 54. 62-220 Niechanowo


Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 19 MARCA 2023r.
1. W poniedziałek Uroczystość Św., Józefa Oblubieńca NMP.
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W piątek o godz.16.00 katecheza parafialna dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
4. W piątek po Mszy św. godz.18.00 rozpocznie się w kościele Droga Krzyżowa ulicami naszej wspólnoty. Przejdziemy ul. Parkową, ul. Różaną, ul. Kwiatową, ul. Radosną i ul. Parkową wrócimy do
świątyni. Bardzo proszę o niesienie krzyża stacja I – Rada Parafialna, St. II przedstawicieli wioski z Nowej Wsi, St. III – z Arcugowa, IV- z Drachowa, V –Goczałkowa i Mikołajewic, VI- Miroszki, VII –Marysina, VIII– Niechanowa, IX- Żywego Różańca, X-Stowarzyszenia Rodziców Ziemi Niechanowskiej, XI- Młodzież i ministranci, XII- Niechanowa, XIII- Rada Parafialna.
5. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia. Msza św. wyjątkowo w sobotę ze względu na Uroczystość o godz. 9.00. W tym dniu można podjąć Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Dzieło to podjęte w obronie życia małego, bezbronnego człowieka, to uczynek miłosierdzia, o który prosi nas Chrystus. Po Mszy św. będzie można zgłosić się do Duchowej Adopcji. Wieczorna Msza św. z niedzieli.
6. Na nabożeństwo ku czci męki Jezusa Chrystusa „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym zapraszam w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.15.
7. W drugą niedzielę tzw. gospodarczą ofiary wyniosły 3.847zł. i 45 gr. Bardzo serdecznie dziękuję za ten dar Waszych serc.
8. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni. Chętnych Parafian zapraszam w sobotę o godz.10.00.
9. Serdecznie dziękuję za przyniesione dary na stół na plebanię.
10. Trwajmy w wierze w Tego, Który przyszedł, aby nas zbawić.

Created by WhiteIt Michał Basiński