Ogłoszenia III Niedziela Wielkiego Postu

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12 MARCA 2023 r.

1. Dzisiaj swoje imieniny obchodzi pan organista Grzegorz. Z tej okazji życzymy wszelkich łask Bożych , łaski zdrowia, opieki Matki Bożej, wstawiennictwa św. Cecylii patronki muzyki kościelnej i św. Grzegorza.
2. Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na opłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła i plebanii.
3. W poniedziałek przypada 10 rocznica wyboru na papieża Ojca Świętego Franciszka. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W czwartek 16 marca po Mszy św. o godz.18.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej na plebanii.
6. W piątek nabożeństwo D r o g i K r z y ż o w e j o godz.17.30.
5. W piątek o godz.20.00 w świątyni, będzie Droga Krzyżowa dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i rodziców Młodzieży, która przystąpi do sakramentu bierzmowania w czerwcu w tym roku.
6. Na nabożeństwo ku czci męki Jezusa Chrystusa „Gorzkie Żale” z kazaniem pasyjnym zapraszam w każdą Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 14.15.
7. W Niedzielę Palmową – 2 kwietnia w Bydgoszczy na Fordonie w Dolinie Śmierci odbędzie się Misterium Męki Pańskiej pod hasłem „W Imię Pana”. Wyjazd autokarem o godz. 13.00 z parkingu przy Szkole Podstawowej w Niechanowie. Koszt przejazdu od jednej osoby to 40zł. Zapisy w biurze parafialnym, zakrystii i u pani Grażyny Kozaneckiej. Serdecznie zapraszam.
9. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie świątyni.
10. Serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię.
Żywy Różaniec będzie miał Dzień Skupienia w kościele bł. Jolenty w Gnieźnie w sobotę18 marca od godz.9.30 do 13.00. Członków Żywego Różańca proszę o zgłaszanie się do środy o swym udziale.