Ogłoszenia XVIII Niedziela zwykła

1. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu polskiego.
2. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne w środę wieczorem.
3. Zapisanych pielgrzymów do Bawarii i Włoch zapraszam z druga wpłatą na pielgrzymkę w czwartek i piątek po wieczornej Mszy św.
4. W przyszłą niedzielę składka w kościele zostanie przeznaczona na nasze cele gospodarcze. W ubiegłym tygodniu zostało dokończone ocieplenie plebanii od strony biura parafialnego.
5. W przyszłą niedzielę Msza św. odpustowa ku czci św. Rocha w Kędzierzynie o godz.12.00.
6. Bardzo serdecznie dziękuję za przyjęcie pielgrzymów udających się do Częstochowy na rowerach z Rogowa. Za poczęstunek przygotowany dla pielgrzymów przez panią Grażynę Zielińską. Dziękuję pani kierownik OHP Grażynie Kozaneckiej za umożliwienie skorzystania ze stołówki w pałacu. Bóg zapłać
7. Serdecznie dziękuję za sprzątanie świątyni.
8. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.

Bóg umocni nasze dusze, a przede wszystkim napełni nas miłością, byśmy się stali świadkami wiary i miłości tam, gdzie będziemy.