Ogłoszenia XIX Niedziela zwykła

1. Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na nasze cele gospodarcze. Za każdą złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
2. We wtorek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów oraz modlitwa za naszą Ojczyznę. Szczególnie będziemy się modlić na Mszy św. o godz.11.00 w intencji naszej Ojczyzny.
3. Dzień 15 sierpnia to również Święto Wojska Polskiego i rocznica Cudu nad Wisłą.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
5. W piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
6. Dożynki nasze dziękczynienie Panu Bogu za tegoroczne żniwa Gminy Niechanowo rozpoczną się 27 sierpnia o godz. 14.00 Mszą św. w naszej świątyni. Nie będzie Mszy św. o godz.15.00

7. Bóg zapłać za sprzątanie naszej świątyni.
8. Polecam lekturę Przewodnika Katolickiego.
9. Bardzo serdecznie dziękuję za otrzymane dary na stół na plebanię.
10. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu.
11. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie czynne w środę rano i wieczorem.
12. Do wieczności Pan Bóg powołał: śp. Pawła Basińskiego l.57 zam. przy ul. Nowej. Pogrzeb odbył się w czwartek.

Niech Bóg będzie z nami i błogosławi wszystkie nasze poczynania w tym kolejnym tygodniu: czas wakacji i czas pracy i żniw i ten czas, który daje nam Pan Stwórca nieba i ziemi.