Ogłoszenia XXVI Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXVI ZWYKŁA

1 PAŹDZIERNIKA 2023 R.
1. W dzisiejszą niedzielą o godz. 14.30 rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe ku czci Matki Bożej R ó ż a ń c o w e j. Razem z Maryją i Jej Synem będziemy rozważali tajemnice ich życia i powierzali Im nasze życiowe intencje. Nabożeństwa różańcowe będą o godz.17.30, a w niedzielę o godz.14.30. Każdego dnia inna grupa, będzie prowadziła różaniec. W tym tygodniu w poniedziałek proszę dzieci ze Szkoły Podstawowej klasy 1 do 4, we wtorek i czwartek proszę klasy 5 do 8 klasy Szkoły Podstawowej, w środę i sobotę proszę Żywy Różaniec, a w piątek proszę ministrantów.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz.15.00 spotkanie dla młodzieży przygotowujących się do bierzmowania z klasy I Ponadpodstawowej.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlitwa o powołania do służby Bożej po9dczas różańca św. W piątek od godz.15.30 okazja do spowiedzi świętej. Komunia święta, będzie udzielana co pół godziny. Po wieczornej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego, a w I sobotę miesiąca różaniec o godz.17.30 prowadzony przez Żywy Różaniec.
5. W przyszłą niedzielę 8 października na Mszy św. o godz.11.00 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
6. Odwiedziny chorych w piątek od godz.9.00 wioski poza Niechanowem, a w sobotę w Niechanowie.
7. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie świątyni.
8. Bardzo serdecznie dziękuję za otrzymane dary na stół na plebanię.
9. Składka w kościele przyszłą niedzielę przeznaczona zostanie na cele gospodarcze.
11. Dekanalny Dzień Skupienia dla Żywego Różańca w sobotę 7 października w Powidzu. Autobus przed kościołem będzie o godz.11.45. Proszę Członków Żywego Różańca o zgłaszanie się do mnie na ten wyjazd do środy. Program spotkania znajduje się w gablocie.
12. Zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w czwartek o godz.16.30.