Ogłoszenia XXVII Niedziela zwykła

NIEDZIELA XXVII ZWYKŁA 8 PAŹDZIERNIKA 2023 R.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz.11.00 poświecenie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
2. Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na nasze cele gospodarcze. Za każdą złożoną ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
3. W sobotę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom oraz Pracownikom Szkół życzę siły i zdrowia, Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy w dziele wychowania młodego pokolenia.
4. W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić XXIII „Dzień Papieski” pod hasłem „Jan Paweł II cywilizacja życia „. W tym dniu w całej Polsce zbierane są ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin ubogich i młodzieży z bardzo dobrymi wynikami w nauce. W naszej parafii taką zbiórkę przeprowadza młodzież przed kościołem. W naszej parafii mamy trzech stypendystów.
5. W niedzielę Papieską o godz.14.30 odmówimy różaniec w podziękowaniu Panu Bogu za dar Świętego Jana Pawła II.
6. Przypominam o Nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 14.30. W każdy dzień wyznaczona grupa prowadzi różaniec.
7. Bardzo serdecznie Dziękuję Paniom z Żywego Różańca za uczestnictwo w dekanalnym dniu skupienia dla Róż Żywego Różańca w Powidzu.
8. W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i półroczne za naszych zmarłych. Czytanie wymienianek rocznych i półrocznych rozpoczniemy w tym roku 5 listopada przed Mszą św. o godz.8.30. Można również składać wymienianki jednorazowe na kartkach, które znajdują się na stoliku przy ławkach. Wymienianki jednorazowe proszę składać w zakrystii i biurze parafialnym. Czytane będą od 2 listopada o godz. 17.30.
9. Spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej w środę o godz.19.45.
10. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni.
12. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Krystynę Lisiecką l. 89 zam. przez wiele lat przy ul. Parkowej i śp. Irenę Wizła l. 62 zam. ostatnio przy ul. Kolejowej. Pogrzeby odbyły się w tygodniu.