Ogłoszenia XXIX Niedziela zwykła

22 PAŹDZIERNIKA 2023R.
1. W związku z beatyfikacją Rodziny Ulmów decyzją polskich biskupów modlimy się dzisiaj w intencji wszystkich naszych rodzin. Różaniec o godz.14.30 odmówimy za wszystkie rodziny z naszej parafii.
2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w kościele Tydzień Misyjny pod hasłem: ” Misje sercem Kościoła”. Taca w kościele przeznaczona zostanie na Fundusz Papieskich Dzieł Misyjnych.
3. Przypominam o Nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.30. Prowadzenie różańca przez grupy jak w ubiegłym tygodniu.
4. W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i półroczne za naszych zmarłych, które będą czytane od 5 listopada przed Mszą św. o godz.8.30. Można również składać wymienianki jednorazowe na kartkach znajdujących się na stoliku przy ławkach. Wymienianki jednorazowe proszę składać w zakrystii i biurze parafialnym. Czytane będą od 2 listopada o godz. 17.30 podczas różańca.
5. 31 października we wtorek w naszej parafii odbędzie się tzw. N O C Ś W I Ę T Y C H o godz. 19.00. Początek przy krzyżu na nowym cmentarzu, następnie w procesji udamy się na cmentarz przy kościele. Podczas procesji, będą stacje, przy których przypomnimy sobie sylwetki niektórych świętych. Wszystko zakończy się modlitwą litanijną do Wszystkich Świętych w kościele.
6. W dzień Wszystkich Świętych nabożeństwa będą miały następujący przebieg: Msza św. w kościele o godz. 8.30, następnie o godz.9.45 nabożeństwo za zmarłych na nowym cmentarzu. O godz.11.00 zostanie odprawiona Msza św. na cmentarzu przy kościele i po Mszy św. procesja żałobna ze stacjami za zmarłych. Nie będzie Mszy św. o godz.15.00.
7. W ubiegłą niedzielę papieską na Dzieło Tysiąclecia zebrano 1510 zł. i 55 gr. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję za złożone ofiary.
9. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie świątyni.
10. Bardzo serdecznie dziękuję za dary na stół na plebanię.
11. Do wieczności Pan Bóg powołał śp. Władysława Szymańskiego l.84 zam. przy ul. Miodowej. Pogrzeb w środę o godz.11.00.
Niech drogi Boże staną dla nas otworem szczególnie w naszych rodzinach i Boże cele staną się naszymi celami.