Ogłoszenia XXVIII Niedziela zwykła

XXVIII NIEDZIELA 15 PAŹDZIERNIKA 2023 R.
1. W dzisiejszą niedzielę, będziemy obchodzić XXIII „Dzień Papieski” pod hasłem Jan Paweł II cywilizacja życia. W tym dniu w całej Polsce zbierane są ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin ubogich i młodzieży z bardzo dobrymi wynikami w nauce. W naszej parafii taką zbiórkę przeprowadza młodzież przed kościołem.
2. Przypominam o Nabożeństwach Różańcowych o godz. 17.30 w dzień powszedni, a w niedzielę o godz.14.30. Każdego dnia wyznaczone grupy prowadzą różaniec.
3. W biurze parafialnym można składać wymienianki roczne i półroczne za naszych zmarłych. Czytanie wymienianek rocznych i półrocznych rozpoczniemy w tym roku 5 listopada przed Mszą św. o godz.8.30. Można również składać wymienianki jednorazowe na kartkach, które znajdują się na stoliku w kościele. Wymienianki jednorazowe proszę składać w zakrystii i biurze parafialnym. Czytane będą od 2 listopada o godz. 17.30.

4. W środę o godz.16.15 w kościele katecheza parafialna dla dzieci przygotowujące się do I Komunii św.
5. W związku z beatyfikacją Rodziny Ulmów decyzją polskich biskupów mamy w parafiach jedną niedzielę poświęcić na modlitwę w intencji rodzin. W naszej parafii uczynimy to w przyszłą niedzielę 22 października na wszystkich Mszach świętych, a różaniec o godz.14.30 odmówimy za wszystkie rodziny z naszej parafii.
6. przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny. Składka w kościele przeznaczona zostanie na Dzieła Misyjne.
7. W ubiegłą drugą niedzielę miesiąca składka gospodarcza w kościele wyniosła 3tys. 725 zł. i 46 gr. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Ofiarodawcom za złożone ofiary – Bóg zapłać.
7. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła.
9. Bóg zapłać za ofiarowane dary na stół na plebanię.

Niech Pan Jezus prowadzi nas drogami światła Bożego, abyśmy zawsze pamiętali, że Bóg jest jedyną i najważniejszą drogą naszego życia.