Ogłoszenia XXXI Niedziela zwykła

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 5 LISTOPADA 2023 R.
1. W dzisiejszą niedzielę przed Mszą św. o godz.8.30 zostały czytane wymienianki roczne i półroczne. Jest jeszcze możliwość składania wymienianek. Różaniec za zmarłych jeszcze w poniedziałek i środę o godz.17.30
2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W czwartek 9 listopada spotkanie na probostwie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej po wieczornej Mszy św.
4. W sobotę 11 listopada o godz.11.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny w 105 rocznicę uzyskania niepodległości. Po Mszy św. udamy się pod pomnik naszych Bohaterów, którzy walczyli za wolną Ojczyznę. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za Ojczyznę. Pamiętajmy w tym dniu o poległych i pomordowanych, za Polskę i Wolność. Do udziału we Mszy św. zapraszam poczty sztandarowe. Pamiętajmy też o wywieszeniu naszych flag narodowych. Msze św. w tym dniu o godz. 11.00 i wieczorna o godz. 18.00.
5. W przyszłą niedzielę składka w kościele przeznaczona zostanie na nasze cele gospodarcze.

6. Druga niedziela w listopadzie jest w kościele Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zbiórka przed kościołem do puszek na fundusz organizacji Kościół w Potrzebie.
8. Bóg zapłać za sprzątanie świątyni.
9. Bóg zapłać za otrzymane dary na stół na plebanię.
Ufajmy Bogu, bowiem Bóg żyje wraz z nami.