Ogłoszenia XXXII Niedziela zwykła

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 12 LISTOPADA 2023 R.
1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i modlimy się wszystkich potrzebujących naszej pomocy. Przed kościołem będziemy mogli złożyć ofiarę do puszek na ten cel.
2. Dzisiejsza składka w kościele zostanie przeznaczona na remont generalny biura parafialnego. Za każdą ofiarę składam serdeczne Bóg zapłać.
3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4. W myśl zarządzenia Ks. Prymasa każdy dekanat przyjeżdża do katedry w wyznaczony czwartek i modli się o powołania kapłańskie i misyjne. Nasz dekanat ma dyżur w najbliższy czwartek 16 listopada. Różaniec o godz.17.30, będzie prowadzony przez Żywy Różaniec z naszej parafii. Msza św. o godz.18.00. Do udziału są zaproszeni wszyscy parafianie z całego dekanatu, ruchy i stowarzyszenia, ministranci, młodzież. Autobus będzie podstawiony przed kościołem o godz. 15.30 powrót po Mszy św. Wcześniej zwiedzimy podziemia katedry. Proszę o zgłaszanie się na wyjazd chętnych, którzy chcą pojechać autokarem.
5. Katecheza parafialna w kościele dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w środę o godz.16.15, a nie w czwartek.
6. W piątek po wieczornej Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
7. W piątek o godz.18.00 spotkanie dla młodzieży z klasy VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania, a w niedzielę o godz.15.00 spotkanie dla młodzieży z I Klas Ponadpodstawowych i po Mszy św. ciąg dalszy spotkania.
8. Za tydzień w sobotę i w niedzielę przed kościołem uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niechanowie przeprowadzą zbiórkę ofiar na rehabilitację dla naszej parafianki Oliwii, która potrzebuje naszego wsparcia, bo rehabilitacja jest bardzo kosztowna, potrzeba około 150 tys. zł.
10. Serdecznie dziękuję za ofiarowane dary na stół na plebanię.
11. Do wieczności Pan Bóg powołał; śp. Zbigniewa Krupińskiego l. 68 zam. przy ul. Brzozowej. Pogrzeb odbył się w piątek. śp. Tadeusza Nowaka l.75 ojca Ks. Proboszcza z Witkowa – pogrzeb odbył się w czwartek.
Niech Bóg błogosławi naszej Ojczyźnie